Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erről mi a véleményetek? Nem...

Erről mi a véleményetek? Nem volt elég alapos az orvos?

Figyelt kérdés

Hol a kezdjem...Körülbelűl egy hónapja émelygek, szédülök folyamatosan. Az utolsó menzeszem 3 napig tartott (amúgy 5-7 napos szokott lenni) Erre fel csináltam db tesztet az első nem mutatott egyértelmű jelet, a második már negatív volt. A tünetek folytatódtak. Az e havi menzeszem megjött pont azon a napon amikor a nőgyógyászhoz időpontom volt. Hát elmentem.. elmeséltem neki az ide leírtakat. És magyarán kiröhögött. ( gondoltam hogy nem vizsgál meg ilyenkor, de attól még egy vérvételre elküldhetett volna mégis csak biztosabb az eredmény, mint az 1000 ft-os tesztnél.

Most úgy érzem, hogy hülyét csináltam magamból. Mi erről a véleményetek??? vagy csak a doki nem volt elég lapos??



2013. dec. 17. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik dokit, mert ez nem vett komolyan.Ezen a héten van utóljára érdemben munka ebben az évben,az ünnepekben és a két ünnep(karácsony és szilveszter, újév) között csak akkor látnak el, ha élet-halál között vagy... érdemes még most kihasználni, hogy érdemben el tudnak látni...
2013. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a nőgyógyászok általában mind ilyenek. Nem mond semmit, csak számára egyértelmű a diagnózis.

Mintha egy nőnek gondolatolvasónak kellene lennie. Ha rákérdezel akkor meg te vagy a h.e.

Szerintem nincs semmi baj, nekem is egyik alkalomról a másikra felére csökkent az idő.

Ha a teszt negatív, akkor nem lehetsz terhes, tehát az émelygés és szédülés feltehetően nem nőgyógyászati.


Szerintem inkább a háziorvoshoz menj el, ő el fog küldeni vérvételre.

2013. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. dec. 17. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem küldött el vizsgálatra, mert tök felesleges. Nincs olyan csodálatos helyzetben az eü, hogy felesleges vérvételekre küldözgessék az embert.

Megjött a vérzésed, van egy negatív teszted. Mégis mit vársz? Nem vagy terhes.

2013. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!