Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben dr. Papp Gábor mennyir...

Győrben dr. Papp Gábor mennyire jó orvos, ultrahangon mennyire alapos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orvos, már voltam nála, viszont UH-n még nem. Ha jól emlékszem, a vizsgálat 8000, viszont UH-gal (ami nem kötelező) 12.000. Szülést ára: "50.000 alatt nem, de azért sem szívesen"
2011. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én sztk-ban járok hozzá, szerintem is jó orvos, nem lehet okom panaszra:)
2011. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi ,a Papp Zsolttal kevertem. De őnála is voltam, és tényleg rendes, alapos.
2011. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem ő volt Uh-n és nekem sajnos nem igen jó a tapasztalatom vele:( nagyon kevés gélt rakott a pocakomra ezért nagyon húzta a bőröm meg nem is volt olyan alapos sztem:(

viszont anyukám és sok ismerősöm szerint igen jó orvos:D

2011. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vááá,isten ments...nagyon jó uh szakember de ennyi...orvosnak nem kéne
2011. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az sztk-ban hozzá járó vagyok, bocs, hogy én is kérdezek itt...

Kedves Utolsó Válaszoló! Miért nem kéne neked orvosnak?

2011. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ilyen sokan vagyunk itt győriek?

amúgy köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem, mert ma voltam nála 18 hetes uh-n, kisfiut mondott, de nem biztosra, ezért érdekelt, hogy mennyire élhetem bele magam

2011. aug. 16. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:

abba beleélheted magad...

amugy azért írtam hogy orvosnak én nem választanám,mert nekem nem jön be a stílusa, a gondolkodása, ez ugye emberfüggő :) nekem ő már "öregróka"

2011. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm szépen a választ!:)
2011. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval szubjektív a dolog, ahogy az előttem való is írta, van, akinek bejön, van, akinek nem. Sosem lesz az, hogy valakiről mindenki csak jót, vagy csak rosszat ír... :)A 18 hetesre szerintem beleélheted magad. Nekem a kislányt is ezen mondtál lánynak, az lett. Most a kisfiúnál is 18 hetesen mondták, hogy valószínű, hogy az, (mivel "2" köldökzsinór látszott, az egyik pulzált, az volt az, és mivel 2 köldökzsinór nincs....:)), és az lett. Nem 100-as, de több, mint valószínű. Gratulálok!
2011. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!