Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen tapasztalatok van Dr....

Milyen tapasztalatok van Dr. Erdődi Zoltánról /Szolnok!? Milyen orvos? Mennyire alapos? Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

rendes, alapos, normálisan beszél a nőkkel

az árait nem tudom

svéd attilán nem gondolkoztál?

2013. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is inkább mást javasolnék!!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SOHA!! Teljesen félre lehet ismerni! Elmondom az én kis történetemet.

20 éves vagyok, évek óta van hüvelygyulladásom. Minden fájt. Először Svéd kezelt, aztán Erdődi. Akárhányszor voltam nála nagyon kedves volt, mindig finomat vizsgált. Szerettem. Hónapokig írta az antibiotikumokat, gyógyszereket. Gombával kezelt, aztán valamilyen bacival, holott egyik sem volt. Kenetet kértem, nem vett. Kezdtem gyanakodni, szóval elmentem Tornyi János doktor úrhoz. Egyből csinált rákszűrést, és közölte, hogy méhszájsebem van, műteni kell. Ha továbbra is van panasz, kenetet vesz. Erdődi meg sem említette ezt, csak írta a hülyeségeit, emiatt évekig pokol volt az életem.

Tornyi durván vizsgál, drágább, de meg is gyógyít. Ez nekem felér mindennel.

2016. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!