Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat állandó vizelési...

Mi okozhat állandó vizelési ingert?

Figyelt kérdés
Nem fáztam fel voltam háziorvosnál és azt mondta hogy nem az, de azért felirt valami gyógyszert hátha mégis valami fertőzés. Nem segített semmit. Már kezdek megőrülni, nem fáj semmim, nincs lázam, csak folyamatosan pisilni kell. Néha erősebben néha gyengébben. Ha elmegyek wc-re az semmit se segít attól csak mégjobban felerősödik az inger. Mindegy hogy mennyit iszok, akkor is folyton érzem. Már nagyon idegesít. Ma visszamegyek a háziorvoshoz, de gondolom majd tovább küld mindenféle vizsgálatokra amiktől már előre be vagyok parázva. És annyira félek hogy semmit se fognak találni és így maradok. Sok féle bajom volt már és hiába vizsgálgattak össze vissza, minden negatív lett és ráfogták hogy lelki bajaim vannak. Aztán megnyugodtam hogy nincs semmi szervi bajom és elmúltak a tünetek, sokszor még mindig vissza jönnek, a végtagjaim szoktak pl zsibbadni, ami elég idegesítő tud lenni, de ez sokkal rosszabb. Egyszerűen megörít, nem vagyok képes semmit se csinálni, csak erre bírok gondolni. Mindegy hogy ülök állok vagy mozgok akkor is ugyan annyira érzem. Mi lehet a bajom? Voltak már valakinek hasonló tünetei? Mennyi idő alatt múltak el? Esetleg valamit lehet tenni hogy legalább kicsit csillapítsam az állandó vizelési ingert?
2013. dec. 19. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz teával! A fitotékában ajánlanak, valami tőzegáfonya - de nem akarlak megtéveszteni, de ott tudják majd.

Nekem volt egy időben, alig értem be a munkahelyre, máris kellett rohanni. Röhögtek is rajtam a kollégák, hogy leelőztem mindenkit. Nem voltam orvosnál vele, és egyszercsak megszűnt. Szerintem felfázás volt, vagy valami fertőzés, de egy negyedév kb., s megszűnt.

2013. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem semmit sem segít ha elmegyek wc-re. :( Én alapból is sokat szoktam járni valamikor óránként is, de közbe nem éreztem hogy kéne. Most meg állandóan. Nagyon rossz. :SS
2013. dec. 19. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget beszélek, de vesekő nem lehet? Nem ártana egy UH vizsgálat is.
2013. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer ilyen amikor iszonyú stresszes voltam fél óránként jártam pisilni éjjel is, iszonyú volt, azután amikor mindet kivizsgáltak és semmi bjom nem volt, elmúlt magától.
2013. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!