Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy honapja megjelent a...

Egy honapja megjelent a szemeremdombomon egy pattanas szeru gorcs, ami piros volt, majd ugy mint egy rendes pattanas elkezdett feheredni. Folyt lent?

Figyelt kérdés
igy hat kinyomtam, de azota ott van a helye belulrol, kivulrol alig eszre veheto. A minap fedeztem fel, hogy ugyan ilyen ''pattanas'' megtalalhato a huvely bemenetemnel :( segitsetek mi bajom lehet.. Egyebkent ilyen gorcs szeru pattanasok a fulcimpamba is vannak es onnan sem mulnak el. De ott lent mi lehet?? Segitsetek mit tegyek?

2013. dec. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szörtelenitrsz? ha igen akkor szörtüszőgyulladás.
2013. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de igen! Aggodom.. Mivel kezeljem ??
2013. dec. 19. 21:22
 3/6 anonim válasza:

Szőrtelenítés után sudocrem-et szoktam oda kenni így sosincs kipattogva :)

Ha ez nem válik be akkor fordulj szerintem orvoshoz.

2013. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek semmi sem használ, így is-úgy is állandóan benőnek szőrszálak. Nálam is ez van...
2013. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van akinek a borotbától lesz ilyen van akinek a agynatától. ki kell probálni kinek meliyk a jobb.

AMig benne van a szőr addig sajnos nem fog elmulni. Soszor csak tűvel lehet kipiszkálni. ha nem érzed magadat elég ügyesnek hozzá akkor menj el egy kozmetikushoz aki végez intim gynatát és ö kiszedi neked. Van amikor még nem elehet kiszedni de a megpiszkálás gyorsit rajta ugyanis a szervezet próbálja kidolgozni magából az idegen anyagnak számitó rossz felé növő szörszálat.

2013. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene borotválnod lent. Ollóval rövidre és kész.
2013. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!