Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokásos menstruáció helyett...

Szokásos menstruáció helyett barnás, ragacsos folyás?

Figyelt kérdés

Zsinórban másodszor fordul elő velem, hogy időben megérkezik a havi vérzésem, de az valahogy mégsem vérzés. A görcsök stimmelnek, az időpont és az időtartam is megfelelő, de vöröses vér helyett sötétbarnás folyadék és alvadt vérhez vagy nyálkákhoz hasonló barna darabok.

Fogytam 3 kilót és 1 hónapig beteg voltam, mindenféle vírust elkaptam egymás után, de mégis aggódom, mi van, ha nem ez van a háttérben, hanem valami komoly probléma?


2013. dec. 19. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,a palásfű nevű gyógytea elmulasztotta.(magában jó forrón)
2013. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot :)
2013. dec. 19. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én dettó így vagyok:D

Csak én 2 kilót fogytam és eddig csak 1 ilyen mensim volt de amúgy minden stimmel amit leírtál:D

Én nem aggódok,szerintem rendbe jön ez magától.Egyenlőre azon vagyok,hogy kikászálódjak már ebből a fránya vírusból aztán szerintem a ciklusom is be fog állni(legalábbis gondolom mivel más panaszom nincs)

16/l

2013. dec. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi h írtál :) én 17 vagyok. arra gondoltam, hogy még most nyugodt leszek, várok a következőig és ha az sem lesz rendben, akkor talán elkezdek aggódni, hogy baj van.
2013. dec. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!