Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba, canesten?

Hüvelygomba, canesten?

Figyelt kérdés

egyszer volt hüvelygombám antibiotikum kúra után, és a canestencombi uno elmulasztotta. most fogamzásgátló tabit szedek, és olyan mintha megint előjött volna.. krémem maradt, elég ha azzal kenem? el fog múlni tőle? vennék még egy teljes csomagot.. csak most fog megjönni 2napon belül, és ilyenkor nem lehet használni. péntek óta kenem, elmúlhat a krémtől teljesen??

17/L


2013. dec. 22. 21:49
 1/4 A kérdező kommentje:
mikor először kijött, még nem szedtem, úgyhogy remélem nem e miatt van. elmúlhat a krémtől??
2013. dec. 22. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem biztos, hogy a gyógyszerétől jött elő. Egy csomó gyógyszerszedő nőnek egyszer-egyszer van gombája. Másrészt, kérdező, nem fog elmúlni csak a krémtől, mivel a krém bizonyos fertőzött területeket egyszerűen nem ér el. Annyit érsz el ezzel a "kezeléssel", hogy kineveled a rezisztens gombatörzset. Úgyhogy vegyél teljes csomag canestent, várd ki a menzeszt és utána használd, vagy pedig fordulj orvoshoz (ami az ünnepek alatt tudom, hogy sajnos nehezebb).
2013. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ne kezdd el kenni csak a krémmel. Mert azokon a részeken, ahová már nem ér el annyira, a gombákat ott már nem öli meg, és megszokják azt a hatóanyagot, és erre a fertőzésedre ez a hatóanyag többet nem fog használni.
2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ezt terveztem, de azért gondoltam megkérdezem. köszönöm szépen a választ :)
2013. dec. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!