Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára joghurtos tampon?

Hüvelygombára joghurtos tampon?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy sokmindenkinek bevált, ki akarom próbálni, mert most majdnem egy hónapig nem fogok tudni semmit venni rá és addig nem bírom ki vele. Tudom, hogy lehet hogy nem működik, de bajom nem lehet tőle?
2013. dec. 26. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem műtét után javasolta az orvos a joghurtos öblögetést, hogy visszaálljon a hüvelyflórám. Szóval szerintem bajod nem lehet tőle, csak ne felejtsd bent, cseréld rendszeresen.
2013. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meddig jó csinálni? Ha most felrakom reggelig, az még oké, vagy inkább nap közbe?
2013. dec. 26. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most így fejből nem tudom, de a tamponhoz van egy tájékoztató és abban benne van a max idő, amíg bent lehet hagyni, különben toxikus sokk szindrómát okozhat.
2013. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha nagyon zavaró a dolog, napközben a nőgyógyászati ügyeletre is bemehetsz, nem kell megvárnod, míg az orvosod rendel.
2013. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
sztem a joghurttól nem lehet semmi bajod, mindenesetre én a flóra plust használtam a gombára, az biztos működik.
2013. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább dokihoz mennék.
2013. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!