Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombára csak natúr...

A hüvelygombára csak natúr joghurtos tampon jó?

Figyelt kérdés
Csak mert ünnepnap van nincs gyógysuertár és hallottam h ez is jó rá...de ha nincs otthon natúr joghurt se kefir akkor ne is csináljam?Szerintetek?
2009. ápr. 13. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem szörnyen sok itt a hüvelygombás kérdés. És érdekes módon mindenki otthon kezelgeti, senkinek nem állapította meg orvos hogy valóban hüvelygombálya van és nem valami bakteriális fertőzése. És senki nem akar orvoshoz menni vele.

Nem értem, hogy miért jó az, ha otthon kezelgetitek hónapokig és nem múlik el, miért nem lehet elmenni a dokihoz, kenetet vetetni, kitenyésztetni, hogy pontosan mi okozza a gondot és ztán egy célzott kezeléssel rövid idő alatt megszabadulni tőle.

Nem, én nem kezelném magamat joghurttal, tejföllel és még natúr lecsóval sem magamat, hanem kivárnám a holnapot és elmennék dokihoz.

2009. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Natúr lecsóval én sem, de a natur joghurt alkalmas a hüvelyflóra normalizálására.

A gombát vagy egyéb gyulladást orvos állapítsa meg, mert ha egyszer tönkreteszi a belső nemi szerveket, akkor mi lesz..?

Holnapig használhatsz tampont joghurttal, nem fog ártani, hűsít kicsit. Nekem ezt a módszert a nőgyógy javallotta anno- a méregdrága tejsavkúpok-és tabletták helyett- antibiotikumkúra miatt felborult hüvelyflóra miatt. Ami még nem egyenlő a gombával- csak megadja az esélyét.

2009. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ja, a válasz: ha nem natúr az a joghurt, akkor sem lesz semmi bajod tőle, tejsav így is van benne.
2009. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Kefírt ne!
2009. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj grapefruit mag cseppet ez igazán jó a gombára.Nekem bevált! [link]
2009. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 neaggodj válasza:
igen.a Natúr joghurt nem árt.én már hallottam olyat is,hogy anyatejbe mártott tampont tesznek fel.de lehet hogy az másra jó.Szerintem is menj orvoshoz,nekem azt mondta a barátnőm,hogy a gőzölgő vízbe szórt sós pára is jó ha fölé állsz azzal viszint vigyázz mert forró.jobbulást!
2015. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!