Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emberek! szeptemberben jött...

Emberek! szeptemberben jött meg nekem legelöször. és azota semmi! ez nagyon nagy baj? vagy normális? ja, és 13 vagyok! Köszi elöre is a válaszokat

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, mert akár 2-3 évbe is telhet, mire beáll a menstruáció. Addig akár több alkalommal is kimaradhat hónapokra. Orvoshoz akkor kell menned, ha fél évnél több van 2 menstruáció között.
2013. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Márciusig nyugodtan várhatsz. Addig nem kell aggódnod.
2013. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember! Mivel most jött meg először, rögtön nem lesz rendszeres 28 napos ciklusod. Én 2 éve menstruálok és még mostsem rendszeres, 2-7 napot szokott késni. Nekem 11 évesen jött meg, és utánna fél évig semmi. szóval nyugi! 13,5L
2013. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem probléma ez. Majd 17,18 éves korodra rendszeres lesz, addig akár 8 hónapig is kimaradhat. NEKEM LEGALÁBB IS ÍGY VOLT.
2013. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond ez, majd 17 éves korodra rendszeres lesz, addig viszont ki-ki maradhat hónapokra is.
2013. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

várok még egy kis ideig ugy sem tehetek mást..

2013. dec. 30. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!