Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 34 éves férfi tetszik én...

Egy 34 éves férfi tetszik én 16 leszek szeptemberben. Tudom, hogy igazán szerelmes vagyok. Soha nem kívántam senkit, de őt a nap minden percében. Normális dolog ez? És vajon van esély a jövőben bármi biztatóra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
nem normális, és nincs esélyed nála.
2013. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
52%
Igen normális.Szerintem van esély.
2013. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
"Soha nem kívántam senkit, de őt a nap minden percében" Ez nem szerelem, hanem kémia, sima testi vágy. Szerintem ha szerelmes lennél, nem ezt említenéd elsőnek, ha róla beszélsz. A korotok alapján nincs esély "a jövőbeni bármi biztatóra", nem valószínű, hogy egészséges "kapcsolat" lenne. Egyébként nincs családja?
2013. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsen családja...arab...és 9 éve él itt kint Németországban. Egyébként azért gondoltam hogy megemlítem azt is hogy kívánom mert soha nem voltam még senkivel és kívánni sem kívántam senkit...
2013. júl. 6. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm. Ha a szived reagal ra akkor meg kene ismerd. Eggyertelmuen azzal kell legy akit szeretsz es kivansz. Ne ertekeld le onmagad. Legy nyitott. Hatha o is ugyanugy erez. Habar en a helyedben vigyaznek az arab ferfiakkal mert maskepp gondolnak a hazassagra mint amit te lattal.
2013. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap beszelgetunk es latom hogy viselkedik velem es hogy masokkal...nyilvam ez is erositi bennem az erzest. Igen tudom es vigyazok.de azt hiszem nala nincs nagy szukseg ra :)
2013. júl. 6. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Az semmit sem jelent, hogy látod hogyan viselkedik másokkal meg veled, ez az egész lehet egy hatalmas kamu. A végén meg elrabol és megölnek valahol külföldön. Hidd el erre nagyobb az esély.


Magyar fiúk ennyire nem érdekelnek?? Nem hiszem el, hogy nincs olyan srác aki felkeltené az érdeklődésed. Persze ez attól függ, hogy milyen srácot akarsz magadnak.

2013. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban elek...itt keves a magyar srac :-) a nemetek nem tul helyesek az arab,torok fiuk annal inkabb...de igazatok van valahogy el kell felejtsem... :(
2013. júl. 7. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Arab? Az a legjobb! Te nem nézel híreket? Kiviszik a gyereket a sivatagba és te sohasem láthatod majd, te meg csak egy leszel a feleségei közül...
2013. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha arab hagyd a francba!Nem tudtad hogy az araboknak nem csak egy feleseguk van?Ok nem is az igaz szerelem miatt hanem a szep alak,jo tanctudas es sok penz miatt akarnam feleseget meg azert mert akinek tobb a elesege az "gazdagabb"!!Ugyhogy szerintem hagyd!
2014. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!