Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen vérzésem van...

Rendszertelen vérzésem van akkor is van vérzésem mikor nem kellene még megjönnie. Mitől?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogamzásgátlót, a párommal óvszerrel védekezünk. Terhes nem vagyok. Alvadt vérdarabok szoktak lenni menstruációm alatt(de ez már régebben is volt) Szerintetek miért vannak ezek a tüneteim? (20éves vagyok, duci (lehet ezért?), és útóbbi időben sokat idegeskedtem is(ez nem tudom h befolyásolhatja e ilyen mértékben) (bejelentkeztem nőgyógyászhoz, de addig is szeretném tudni hogy mire számíthatok)
2008. júl. 14. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet azért, mert nincs rendesen peteérésed vagy valamilyen hormonzavarod van, vagy valami betegség miatt. Az alvadt vérdaraboknak nincs köze hozzá, az szerintem mindenkinek van. A súlyfelesleg sem befolyásolja szerintem, legalábbis én még nem hallottam ilyenről. Az idegeskedéstől meg inkább késni szokott. Az orvos fel fogja ajánlani, hogy ez megszűnik, ha fogamzásgátlót szedsz, persze csak akkor, ha nem valami komolyabb bajod van.
2008. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ciszta is.
2008. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyire veszélyes a ciszta?
2008. júl. 15. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alvadt vérdarabok, illetve a túlsúly abszolút a szervezeted elsavasodását jelzik, és örülhetsz, ha tünetekkel jelez a szervezeted. Az idegeskedés tovább rontja a helyzetet, ugyanis méginkább savasítja a már savakban úszó sejtjeidet. Gondoldd át, a savak roncsoló hatásúak. Nem orvoshoz kell menned, hanem lúgosítani kell a szervezeted!


További infó privin!

2008. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!