Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már megint hüvelygombám van....

Már megint hüvelygombám van. Múlt hónapban is dokinál voltam ezzel, most úgy érzem megint előjött. Tiszta selejtesnek érzem magam, az életkedvem is elmegy ilyenkor. Szerdán és csütörtökön van doki, ma kezdett el viszketni. Jó lesz a Canesten kombi?

Figyelt kérdés
Azért vennék ilyet, hogy túlságosan ne durvuljon el a helyzet, mert szerda az még messze van. Olyan lehangoló, mert a párom folyton panaszkodik, hogy vagy ez miatt nem élünk nemi életet, vagy a menzesz miatt. Ez jöhet ki nem teljesen egészséges táplálkozás miatt? Ugyan is nem mellőzöm a cukros és a lisztes ételeket. Hogyan előzhetném meg? Ciki hogy mindig ezért kell dokihoz mennem.
2009. nov. 27. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én is szenvedek 3éve. Most vénusz cseppet szedek ,meg lovemonn betétet, jah és nem drága, mert nagy a nedvszívóképessége, és ugy irja hogy elég egy nap 1betét, sztem megér ennyit az egészség! tampont én most hagyom el,mert valszeg attól jön elő nálam.


olvasd végig: [link]


ez pedig a csepp, mindenfajta nőgyógyászati bajra jó: [link]


Nekem ennyit megér, hogy ne legyek folyton gombás :(

2009. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez a csepp nagyon jó lehet! Ilyet fogok venni, nagyon köszi a segítséget!!!!
2009. nov. 29. 18:45
 13/20 anonim ***** válasza:
szivesen :)
2009. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A love moon tisztasági betétből 1800 Ft-ért 30 db-ot kapsz, a 10 db-os normál betétből 1300 Ft-ba kerül egy csomaggal. A tisztasági betétben ugyanakkora a turmalin mag, mint a többi betétben. Én ennyiért szerzem be. Ennyinél sokkal többet elköltöttem korábban kúpokra, vizsgálatokra, egyéb nem tartós megoldásokra.

Tudok adni e-mail címet, ahol ennyiért tudsz magadnak rendelni.

2009. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

utolsó te ezt honnan szerezted? utolsó előtti előtti vok :)

Én kezdem érzeni a jótékony hatását és tényleg nem érzik a szag és nagyon nedvszívo, kibirom vele sokáig, eddig pedig tamponos voltam.


Hajdú- Bihari vok

2009. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha adnál címet, mert ennyiért megérné nekem is. Várom a válaszod, köszi a segítséget!!:)
2009. dec. 1. 19:54
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Privát e-mailben elküldtem az e-mail címet.

Kedves hajdú-bihari betéthasználó, írj a kérdezőnek egy privát e-mailt, megkértem, hogy továbbítsa neked az e-mail címet. Köszönet, és mindannyiunknak jó egészséget!

2009. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a címet! Kedves Bihari válaszoló, írj privit és megadom az elérhetőséget!
2009. dec. 1. 20:33
 19/20 anonim ***** válasza:
jelentkeztem :D
2009. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

megvan a cím köszi, csak még egy kérdés! legalább az én megyémben van? :D

Jah és betéthasználó /ajánló/ válaszoló, nah éritek :D, neked milyen problémádban segített a fertőzése? ÉS mióta használod? Milyen hatást érzel? Én 2napja kezdtem el használni...

2009. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!