Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek kiváltott, de...

Mit tehetek kiváltott, de számomra nem szedhető Symicia fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Szülés után 6 héttel Symicia fogamzásgátlót írt fel az orvosom, akinél szültem. Miután kiváltottam, végigolvastam a tájékoztatót. Nos, mivel több ponton is érintett vagyok azon kitételekben, hogy kik nem szedhetik, így csak hever a fiókomban. A kérdésem az, hogy dobjam is egy mozdulattal a kukába a több mint 6000 Ft-os gyógyszert, vagy esetleg van-e olyan fórum, ahol felkínálhatom eladásra valamilyen alacsonyabb áron? A patika kiváltott gyógyszert nem vesz vissza, ezt a terhesség alatt felírt és megvásárolt gyógyszereknél, plusz a kislányomnak fölöslegesen felírtaknál már megtapasztaltam.

2013. dec. 28. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha még nincs felbontva, vidd vissza a gyógyszertárba.
2013. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miket olvastál benne,ami miatt nem szedheted? És akkor hogyan fogsz védekezni,tudod már?
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most láttam, hogy a patika nem veszi vissza. Akkor kérdezd meg a nőgyógyászod.
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárakban nem vesznek vissza gyógyszert.
2013. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már vettem indexfórumon meghirdetett maradék fogamzásgátlót, akkor, amikor elfelejtettem időben kiváltani a sajátomat. Szerintem hirdesd meg.
2013. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fórumokon próbáld meg eladni, rengetegen keresnek mindenféle fogamzásgátlót, akinek nincs ideje épp elmenni a dokihoz vagy akármi miatt. Főleg így a két ünnep környékén szerintem nagyon kelendő lesz. Én is rengetegszer vettem már így, amikor sürgősen kellett és nem volt lehetőség elmenni felíratni, hidd el, hogy valakinek nagy hasznára lesz, ha megemlíted valamelyik női fórumon. Pl. nők lapja café
2013. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat! Az nlcafera nagy hévvel regisztráltam is, de valamiért véglegesen letiltotta a fiókomat... Miért is sikerülne? Az indexen keresem a fórumot... Jó lenne, ha sikerülne eladni, elég nagy összegről van szó... És ez már a sokadik szedhetetlen gyógyszerünk...
2013. dec. 28. 18:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Feltettem az index fórumra a hirdetést, de valaki azt írta, hogy ezzel nagyon vigyázzak, mert tilos! Hát, akkor marad mégis a kuka?
2013. dec. 28. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdeztem már. Mi az,ami miatt azt gondolod,hogy Te ezt nem szedheted?
2013. dec. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos több agyvérzés (halállal végződő) is volt a közvetlen családban. Nálam is növelné ennek a kockázatát. Terhességi cukorbetegségem alakult ki, édesapám is cukorbeteg; ez szintén kockázati tényező a leírtak alapján. Magam és szüleim is érintettek az epebetegségek terén is, s az ilyeneknek szintén nem javallott a gyógyszer szedése, stb.
2013. dec. 29. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!