Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek kiváltott, de...

Mit tehetek kiváltott, de számomra nem szedhető Symicia fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Szülés után 6 héttel Symicia fogamzásgátlót írt fel az orvosom, akinél szültem. Miután kiváltottam, végigolvastam a tájékoztatót. Nos, mivel több ponton is érintett vagyok azon kitételekben, hogy kik nem szedhetik, így csak hever a fiókomban. A kérdésem az, hogy dobjam is egy mozdulattal a kukába a több mint 6000 Ft-os gyógyszert, vagy esetleg van-e olyan fórum, ahol felkínálhatom eladásra valamilyen alacsonyabb áron? A patika kiváltott gyógyszert nem vesz vissza, ezt a terhesség alatt felírt és megvásárolt gyógyszereknél, plusz a kislányomnak fölöslegesen felírtaknál már megtapasztaltam.

2013. dec. 28. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem valóban,de ezt nem mondtad a nőgyógyásznak?
2013. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mivel hozzá jártam terhesgondozásra (magánrendeléseire), és nála szültem (szintén nem két forintért), feltételeztem, képben van velem kapcsolatban. Ezeket menet közben mind tudta. Én meg a gyógyszer felírásakor meg sem gondoltam, hogy olyat ír, amit nem tudok majd szedni... Na, de mindegy, nem ér több szót, meg a családi diagnózisból is elég ennyi.
2013. dec. 29. 12:56
 13/13 anonim ***** válasza:
OK! De arra figyelj oda,hogy nem csak a Symica nem való neked,hanem az összes ösztrogén túlsúlyos fog.gátlók sem.
2013. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!