Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a symicia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a symicia fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem, majd most kell elkezdenem szedni a menstruáció 5. napján. Ha tudtok, akkor mondjatok tapasztalatokat a gyógyszerrel kapcsolatban, s azt, hogy körülbelül mikor lehet gyógyszer mellett védekezés nélkül lenni.
2011. jún. 8. 16:40
 1/5 anonim válasza:

Nekem bavállt! Nem volt mellékhatása!

Kb. két hétre rá voltunk együtt más védekezés nélkül!

2011. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Drága lánykám, minden orvossághoz van tájékoztató. :) lehet hogy igy rövidebb megtudni, de az a biztos ha azt elolvasod, bevallom nem rövid apróbetűs és kétoldalas, énis symiciát szedek, ez szerintem egy új fajta gyógyszer mert még nem nagyon hallottam róla. Olvasd el szépen figyelmesen és mindent megtudsz, igazából olyan hatása van mint a többi fogamzásgátló gyógyszernek bár nekem rohamosan elkezdtek nőni a melleim, mig a bnőmnek más antibébi tablától nem. A 7. bogyó után már védett vagy, remélem tudod hogy azt a napi gyógyszer kell bevenned amilyen nap van. Igazából csak átkéne olvasnod a tájékozatótját. Nem nagy ördöngőség.
2011. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már rég elolvastam, csak gondoltam megkérdezem kinek milyen tapasztalata van.
2011. jún. 8. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon legyengültem tőle :S meg többször görcsöl a hasam előtte nem volt ilyen, és 1 hónapig menstruáltam :S


Az előzőhöz a kérdező valszeg, azért kérdezte, hogy mik a tapasztalatok, mert azért a valóság és a leírás a dobozban nem mindig egyezik meg, a gyógyszer lapján csak a leggyakoribb tapasztalatok vannak.

2011. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyet szedek már egy fél éve. Nálam hüvelyszárazság jelentkezett, hónapokig enyhe hányingerem volt, ezáltal kevesebbet ettem és nem tudom, hogy emiatt-e, de fogytam 2 kg-t. Én nem tudom, hogy ettől-e, de amióta szedem, sokkal hamarabb elkezdek sírni, legyen rossz dologról szó vagy boldogságomban. Elég idegesítő:D

Az első levél végét megvártuk, míg óvszer nélkül csináltuk.

2011. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!