Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatalkori aranyér kezelése?

Fiatalkori aranyér kezelése?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy előfordulha-e hogy egy 14évesnek aranyere legyen? Már régebben is észrevettem hogy dudorodik ott egy ér de nem fárjt meg semmi szoval nem foglalkoztam vele. Viszont most észrevettem hogy nagyobb ( kb 0,5cm) és fáj is egy kicsit. Így szúr. Ezt eléggé szégyellem nem szivesen mondanám el senkinek. Mit kéne hogy vegyek? Patika? Vagy valami házi gyógymód?

2013. dec. 29. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyerekkorban is akár kialakulhat aranyér, ez nincs korhoz kötve. Sok ülés, mozgásszegény életmód, nem megfelelő étkezés, gyakori székrekedés mind-mind hozzájárulhat a kialakulásához.

Ezeket kerülni kell. És van patikában beszerezhető aranyeret kezelő készítmény is. Viszont jobb lenne mindezt legalább a háziorvossal megbeszélni, hogy 14 évesen mi az, amit ezek közül egyáltalán használhatsz.

Bár van természetes módszer is rá, cickafark teás ülőfürdő. De ha durvább, akkor maga az ülőfürdő kevés lehet rá.

Egyébként ezt nem kell szégyellni, ez nem ciki. Nyugodtan fordulj orvoshoz, ez számára ugyanolyan egészségügyi problémának számít, mint egy torokgyulladás.

2013. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos kortól független.
2013. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!