Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 negatív terhességi teszt...

4 negatív terhességi teszt után előfordulhat, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete késik a menstruációm. Kb. 3 hónapja nincs senkim és eddig meg is jött rendesen, talán egy picit kevesebb volt, mint szokott. Kb 2-3 hete észrevettem, hogy puffadok gyakran, nem tudom h emiatt-e, de a hasam is nagyobbnak tűnt, akkoriban csináltam 2 tesztet, ami negatív lett. A napokban (amióta késik) még kettőt, de ezek is negatívak.

Ja igen, azt kihagytam, hogy néha szurkál is a hasam.

Ha továbbra sem jön meg, mindenképp tervezem a dokit meglátogatni, de addig is: nektek mi a véleményetek? Volt már ilyen másnál?

Köszi a válaszokat! :-)


2013. dec. 29. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos nem avgy tehres a leirtak alapján. Késés kimaradás bárinél lehet bármi miatt akár ok nélkül is.
2013. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éltél szexuális életet? Ha nem került ondó a hüvelyedbe, akkor kizárt a terhesség!

A menstruáció késésének, kimaradásának több oka lehet. Orvost keress fel.

2013. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 hónapja voltam utoljára együtt a volt barátommal. Semmi hányinger, szédülés, egyedül ezek a hasi dolgok. Várok még.. hátha megjön. Ha nem, akkor doki :S
2013. dec. 29. 22:03
 4/4 anonim válasza:
Ez nem terhesseg,ha 3 honapja nem voltal senkivel akkor ez nem lehetseges,csak ha volt nemi eleted es ondo kerult a nemi szervedbe.Menj el a dokidhoz,szerintem jobblenne.
2014. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!