Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy helyezitek fel a...

Ti hogy helyezitek fel a hüvelytablettát?

Figyelt kérdés

Nektek hogy megy? Azért kérdezem, mert borzasztóan fáj egy-egy tabi. Egyántalán nem síkos, még a víz sem oldja föl, csak porzani kezd. Síkosítóval meg nem merem használni, mert kitudja mi történik, ha érintkezik a kettő. Miért nem találnak ki agy normális, rendesen csúszó tablettát? Vagy ez csak az én problémám?

17/l



2013. dec. 29. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mire használod,mert a gombaellenes :canesten nekem sem jó,még fel sem oldódik és még sokkal rosszabb lesz a helyzet tőle.-Ha ez a helyzet vissza kell menni a dokihoz és ír mást.
2013. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sok ilyen hüvely tabletta van, bár azért van amleiyket könnyebb felrakni vagy van hozzá aplikátor. Annó én is használtam olyat aminél mindig modtam hogy ezt tuti pasi tervezte.... Én mindig fekve nyomtam fel az ujjam végére téve. Fontos hogy lazisd el magad teljesen akkor kevésbé fáj.
2013. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok tablettát meg kell vizezni. Én ilyenkor tényleg igencsak meg szoktam vizezni, hogy ne teljesen száraz legyen a felülete. De amúgy nekem is fájni szokott, összeszorítom a fogam és átnyomom a gázos területen, sajnos ez van :(
2013. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) amit én használok az nem fertőzésre van, hanem annak megelőzésére. nagyon pici a tabletta, megfogni nem lehet :( de mostmár megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül xd
2013. dec. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!