Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció félideje?

Menstruáció félideje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár nappal ezelőtt edzésen valószínűleg egy mozdulat következtében meghúztam az izmaim. De ez nem biztos, de valószínűleg igen.

A húzódás óta fáj a derekam. Viszont a menzeszemmel most vagyok félidőben.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy fájhat a derekam azért, mert félidőben vagyok? Úgy alapjában nem szokott, inkább a hasam szokott csak. Vagy a húzódás miatt fájhat?

Eléggé félek, nem tudom, hogy nincs-e más gondom esetleg a menzeszem félideje vagy a húzódáson kívül. Az sem biztos, hogy meghúztam, bár állítólag az izmaim kissé kemények voltak a derekamnál.

Nagyon félek, hogy nem-e a vesémmel van valami gond vagy valami hasonló. :(

Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 30. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol fáj pontosan a derekad? Lent vagy feljebb a bordáid környékén? A hasad fáj most egyébként?
2013. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Háát..igen, a derekam az igen. Lesugárzik a fenekem felső részére is. És a bordáim közepe felé is.

Egyébként nem fáj éjjel-nappal és nem egy hűű de erős fájdalom. Szerencsére! :D :) Ezért nyugodtabb is vagyok.

2013. dec. 30. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a veséd lesz nyugi! Legvalószínűbb,hogy a derekadat húztad meg. Az szokott a fenékbe,lábakba kisugározni,az idegszálak lefutásának mentén. Ha nőgyógyászati oka lenne,akkor az alhasad is fájna,illetve akkor inkább körbe szokott fájni a csípővonalban.
2013. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Uhh de jóóó! :)

Ennek most örülök! :)

Köszi a választ, ment a zöld kéz! :)

Egyébként még aznap elakartam menni orvoshoz, mert ez reggel történt, de végülis elhúzódott az edzés, és már nem volt az orvosom. :(

Most meg ugye az ünnepeket miatt elég bonyolult orvoshoz menni, ügyelet ki van zárva!! :D

Egyébként mennyi idő lehet a húzódás gyógyulása?

Nem fáj annyira, gondolom akkor nem lehet nagy húzódás. Viszont utána olvastam, volt, hogy 4-6 hetet írtak! :O De nem hinném, hogy az én esetemben is ennyi lenne, mivel ahogy írtam, nem lehet komoly.

2013. dec. 30. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár annyi is lehet. Valamilyen fájdalomcsillapító,gyull.csökkentő krémet recept nélkül is tudsz venni(pl. Flector,Voltaren). Azzal masszírozd be,gyorsítja a gyógyulást.
2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!