Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi legyen? Holnap elmennék...

Mi legyen? Holnap elmennék korizni az osztálytársaimmal, de most jött meg.

Figyelt kérdés
Csak 3 órára mennénk ( 15-18h) de félek, hogy átázok, vagy, hogy nagyon kényelmetlen lesz... Mit csináljak?
2014. jan. 1. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha használsz már tampont,akkor tampon + betét. Ha nem ott is el tudsz menni WC-re cserélni.
2014. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:
Próbáld ki a tampont. Csomóan monodják, hogy szar, meg egészségtelen, én jó ideje használom már, és még semmi bajom, plusz nem is ért kellemetlenség átázás miatt... eleinte tényleg kellemetlen, de ha ügyes vagy, meg sem fogod érezni, 3 órán át elég jól véd, utána meg ott a betét. De 8 órán túl ne hagyd bent!
2014. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közel 40 éve használok tampont, semmi gondot nem okozott soha. (Pedig, mikor én fiatal voltam, nem volt ennyiféle:) Annak idején én is a sportolás (úszás, atlétika stb. ) miatt kezdtem használni. No meg azért, mert akkor még betét sem volt, csak vatta, s bizony az nagyon hamar átázott. Szóval nyugodtan megpróbálhatod!
2014. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai betét, aztán mehet. Semmi baj nem lesz. Vegyél sötét színű nadrágot, és probléma megoldva.
2014. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai betét, és legyen nálad a zswbedben még egy. Másfél óránál menj ki "pisilni".
2014. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!