Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hamarabb megtelik a mini...

Ha hamarabb megtelik a mini tampon minthogy elmennék wc-re akkor át fogok ázni?

Figyelt kérdés

Tudom lehet hülyeség de még soha nem használtam tampont most készülök rá. Minivel szeretném kipróbálni (ígyis eléggé parázok) és attól félek hogy suliban ha hamarébb megtelik minthogy el tudnék menni wc re akkor nagyon átázok? Használjak tisztaságit is?

Kb mennyi ideig bírja ki hogy ne ázzak át? Tudok a várzés mennyiségétől függ de általában pl ha erős a vérzés..

Lécci aki tud mindegyikre válaszoljon...Köszönöm Szépen 16/L és szűz vagyok..


2012. márc. 19. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Erős vérzésnél a mini nem bír sokat (talán 1-2 órát...lehet, annyit sem), de ez megintcsak az a kérdés, hogy kinek, mi az erős... Javaslom, hogy próbáld ki délután, este, mikor otthon vagy. Suliba mindenképpen rakjál be betétet is (fehérneműbe). Aztán 1-2 nap alatt kitapasztalod, hogy mit bír, de inkább normált próbálj később.
2012. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ne használj tampont, a betét egészségesebb!
2012. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem befejezhetnéd az áldott "jó" szokásodat hogy minden egyes kérdéshez odabiggyeszted a "ne használj tampont csak betétet" szöveget. Ez a te magánvéleményed, ha nem ez a kérdés akkor ne akard ráerőszakolni másra.
2012. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat...amúgy ha annyira nagyon egészségtelen lenne a tampon akkor venni sem lehetne...talán mégsem a legjobb megoldás de elegem van abból hogy állandóan azon kell gondolkodnom és rettegnem hogy ugyan mikor fogok átázni és tesin az öltözés szempontjából is jobb lenne mert nem akarok mindig a wc ben öltözni ilyenkor....márpedig nem akarom hogy a betétemet látsák a többiek...nem is beszélve arról hogy a ruháim is olyanok lesznek...és elegem van hogy mindig minden olyan lesz
2012. márc. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!