Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Otthoni mellvizsgálatnál...

Otthoni mellvizsgálatnál egészen pontosan mit kell érezni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés,de megpróbálom felvázolni:mindig is féltem a mellráktól,mert a családban sok rákos volt plusz mellesleg sajnos nem vagyok túl nagy..Neten olvasgattam,hogy hogyan is kell otthon megvizsgálni magunkat,de én amióta tudom az eszem a melleimben van ilyen nem tudom micsoda amit kitapogatok,kb a mellbimbórésznél mintha lenne benne egy pingpong labda,meg tudom fogni de nem fáj,és ahogy idősödök egyre jobban aggaszt,hogy talán beteg vagyok.Szóval a kérdésem pontosítva az lenne,hogy a mellnek olyannak kell lennie mint egy párnának,hogy megfogom és semmit nem érzek benne,vagy van benne valami?tudom,hogy idióta kérdés de gondoltam megkérdezem itt aztán elmegyek dokihoz ha szükséges( pár héten belül úgy is sor kerül rá munka miatt ...).Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 2. 00:06
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én nekem amióta nő a mellem, nekem is van benne olyan, egyre nagyobb, de nekem fáj ha megnyomom. Elméletileg természetes. Azt mondta nekem valaki, hogy az a tejmirigy.

Remélem tudtam segíteni.

14/L

2014. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!