Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hüvelygomba ellen...

Létezik hüvelygomba ellen bármilyen otthoni praktika?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek. Köszönöm.
2013. ápr. 22. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évig küzdöttem makacs hüvelygombával. Kaptam a dokitól már minden vicket- vackot (klion d, canesten, stb.), aztán egy más dolog kapcsán találtam meg a megoldást. Megváltoztattam az étkezésem, nem ettem finomított cukrot vagy fehér lisztet tartalamzó ételeket. Mióta nem eszem cukrot, 3 hónap alatt elmúlt a hüvelygombám, és nem is jött vissza azóta. Nem használtak akkor pont semmilyen krémet, ezért nem hiszem, hogy magától múlt volna el örökre :) Ezt neked is javasolni tudom, a gombák is cukrot esznek. Ne adj nekik enni! :) és meglátod, működik! :)
2013. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a lényeg lemaradt. Változtatás után 3 hónappal elmúlt és négy éve nem volt vele gondom :)
2013. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el!


"Ha a hüvelyeddel panasz van, érdemes először megmutatni nőgyógyásznak, mielőtt bármit belekensz. Igaz, hogy a hüvelygomba gyakori, de azért más gond is lehet odalent. Visszatérő panasz esetén, orvossal egyeztetve szóba jön a házi patikából való „önellátás”. Legjobb pedig a kiváltó okok és hajlamosító tényezők kerülése lenne, de ezekről majd máskor írok."


Főleg ezt a részt, amit idéztem.

2013. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam olyanokról, hogy joghurtot kell enni( natúrt vagy lehet ízesített is?), citromlé kúra, grapefruit csepp.

Olvastam arról is, hogy abbahagyták a Lactacyd Femina használatát. Én is azt használok. Haggyam el teljesen az intim mosakodók használatát vagy csak váltsak másmilyenre?

Ha esetleg a barátomnak is van gombája( gyògyszert szedek, óvszerrel csak akkor ha nem vagyunk biztosak a gyógyszerben) akkor számára is jasznosak lehetnek ezek?

Ezeket amiket felsoroltam ugye nem károsak ha esetleg neki mégsincs gombája?

Még egy kérdés: olvastam olyanról is, hogy 1kg tengeri sót kell önteni egy kád vizzel, kb köldökig kell érjen a víz, kicsit feküdni benne aztán átmosakodni vele, végén alaposan leöblíteni. Van valakinek ezzel kapcsolatban "élménye"?

2013. ápr. 22. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket egy orvosnak tedd fel. Interneten pl. neki: [link]
2013. ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Canesten combi nekem segített!
2013. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
milyen tünetei vannak ha megfertőztem a páromat? neki mivel ajánlatos kezelni magát?
2013. máj. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!