Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos vizelési inger...

Folyamatos vizelési inger mitől lehet?

Figyelt kérdés
Vannak napok mikor rendesen kell mennem a wc-re, de van egy héten 2-4 olyan nap mikor felkelek és az első órákban akár 10x is el kell mennem.( kb 2 hónapja) Sokszor nem is tudok pisilni csak az inger van meg. Rettenetesen rossz, sokszor már a könnyem kicsordul, olyan mintha már 5 órája tartogatnám közben nem is kell pisilnem. Valakinek volt hasonló tünete, esetleg tudna rá valami magyarázatot adni?

2014. jan. 2. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos magyarázatot csak orvos adhat.
2014. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem felfázáskor (hólyaghurut) volt ilyen érzésem

háziorvosom antibiotikumot írt fel rá, ami a tüneteket már az első tablettánál elmulasztotta, viszont minimum 5 napig kellett, h szedjem

mindenképp menj el orvoshoz, mert ha ez felfázás, akkor tovább is terjedhet

2014. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 klau92 válasza:
szerintem is felfazhattal...
2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én felfázáskor éreztem ilyet. szerintm alegjobb módszer erre a problémára, ha cickafark főzetet öntesz a fűrdűvizedhez természetesen úgy hogy fűrdősó van a fűrdővizedben. Nekem ez mindig beválik. Én midig a probléma legelején választom ezt a megoldást, de talán ha te is megpróbálod napi rendszerességgel, vag ykéár naponta 2* talán neked is beválik. Arra ügyelj, hogy utána legalább 1 órahosszáig pihenj, és ne menj ki a hidegre. előttem had hüljön a testhőmérsékleted a normálisra. Jobbulást!!
2014. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!