Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valoszinuleg holyaghurutom...

Valoszinuleg holyaghurutom van. Folyamatos (vagyis allando) vizelesi inger, csipo erzes, amikor pisilek. Mivel enyhitsem?

Figyelt kérdés
Akarmilyen tipp jo,ha csak 5 perc nyugtot biztosit nekem,akkor is. Meg kerdes:kb mennyi ido mulva marad abba ez a kinzo erzes? Meg hogy fogok igy aludni este??
2012. okt. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha holnap nem a dokinál kezdesz, akkor magától soha nem múlik el, viszont pár nap, és már véres is lesz, sokkal nagyobb bajjal, esetleg vese/vesemedence gyulladással.

Antibiotikummal pár nap alatt helyrejössz.

2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Holnap mindenképpen orvos!

A hólyaghurutot bakteriális fertőzés okozza, amit antibiotikummal tudnak helyrehozni.

Addig is kamillatea, sok folyadék és várd meg hogy kicsit összejöjjön a vizelet benned és akkor nem lesz olyan fájdalmas a pisilés.

2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

kamillás ülőfürdő... urogin...

ha ezek sem használnak, akkor doki.

2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
azért nem írom, hogy egyből antibiotikummal kezdj, mert hülyeség! összességében többet árt, mint amennyit használ...
2012. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod tőzegáfonyával, de várhatóan az már nem segít. Nagyon jó gyógyszer nyugodtan szedd, ha tudsz patikát, ahol esetleg kiadják (mert receptköteles) a Nitrofurantoin. Nálunk mindig van otthon vésztartalékban. Nekem volt, hogy már hőemelkedésem volt (és nem elhanyagoltam, hanem nagyon gyorsan jött a felfázás érzés) tőle, illetve volt, hogy nagyon halványan de véres valami is jött. Már két szem segíteni fog, de legalább 4 napig szedd még akkor is, ha már rendbejöttél. Este beülhetsz jó kis melegvízbe is, de önmagában az is kevés lesz!
2012. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jajj tudom milyen szörnyű érzés, engem kiskorom óta kínoz a felfázás, most is azom van, nem tudták kikezelni.


nehogy arra hallgass aki azt mondta várd meg, míg összegyűlik a vizelet!! attól csak rosszabb lesz.


a megoldás azon kívül h dokihoz mész, hogy addig is IGYÁL. nagyon sokat.. pl. fél órán belül 1 litert és utána megint igyál sokat.. én ilyenkor forró teát iszom.. amennyit csak tudsz, igyál. meglátod segít, hallgass rám!

majd írd meg jobb lett-e!

2012. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz inni, várhatóan hamar jobb lesz a helyzet.
2012. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Ja és még valami, ami azonnali megoldás: felforralsz kamillateát és mosd meg vele a nemi szervedet, de menjen bele is egy kicsit, ne csak kívülről. Mondjuk wc felett csináld és nem kell sietni.. Én 5 percig csinálom ilyenkor. Fontos, hogy lehetőleg elég meleg legyen (de azért ne forrázd le magad) a kamillatea. Nekem 10 perc után elmúlik az égető érzés. És öltözz melegen, takard be a derekad!
2012. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!