Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor meg van akkor rendszerin...

Mikor meg van akkor rendszerint össze esem és mikor múli el van hogy nagyon begörcsölök, mért van ez mit csináljak?

Figyelt kérdés
olyan mint ha a mélyszájam fájna, 15 éves vagyok 4 éve van meg rendszeresen volt mikor 30 naponta 28 naponta de álltalában 26 naponta jön meg.
2014. jan. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Na erre mondják a nemmondommilyen nőgyógyászok hogy á majd elmúlik szülés után (na persze addig meg szenvedj). Nekem sem használt semmilyen gyógyszer és 15 évesen valószínűleg nem fognak hormontablettákkal tömni, de azért érdemes lenne egy nőgyógyásszal beszélni erről. Nekem huszonévesen egy bolti eladó (nem vicc) ajánlott egy csak sárgatesthormont tartalmazó fogamzásgátlót, amit amúgy kismamáknak szoktak adni, ettől teljesen elmúltak a görcsök. Más sajna nekem nem segített. Egyébként nálam is azt mondták hogy a szűk méhszáj okozza a problémát.
2014. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! A leg rosszabb hogy egy gyógyszer sem segített. Most is majd meg halok .... két féleképpen fáj mikor meg fog jönni meg az első 1-2 nap görcsöl a hasam fetrengek és néha össze esek, a másik mikor kevesebb van múlik el és ez olyan mintha a mélyszájam fájna begörcsöl bele hasít a fájdalom. Meg űgy sem szűnik csak nehogy ne legyen normális ezért tettem fel a kérdést.
2014. jan. 2. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos normális, nem te vagy az egyetlen. :) Próbáltál nospa+algopirynt? Nekem utoljára az aleve+no-spa vált be.
2014. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
alevét még nem
2014. jan. 3. 00:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan a Naturlandtól, hogy Menstruáció tüneteit enyhítő teakeverék. Meglepően jó!
2014. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!