Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és gyakran...

14 éves vagyok és gyakran lesz a bugyimon fehéres nyálkás folyadék de sok, valamikor viszket is a hüvely, de nem tudom, hogy ez ellen mit tudnék tenni vagy valamilyen betegség e?

Figyelt kérdés
Segítenétek? Valaki tapasztalat? Tanács?

2014. jan. 3. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nagy mennyiségű a hüvelyi folyás és közben viszket is, akkor sanszos lehet egy hüvelyi fertőzés.

El kell menni orvoshoz, mert a nem kikezelt vagy nem megfelelően kezelt hüvelyi fertőzés igen komoly gyulladásokat is tud okozni.

2014. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2014. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ez szinte mindenkinél előfordul. Nekem is volt. Egyik felvilágosító órán beszéltek erről, és úgy emlékszem azt mondták, hogy ez "fehér folyás" és normális dolog. De menj el egy nőgyógyászhoz, és kérdezd meg, ha biztos akarsz benne lenni.
2014. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fehér folyás valóban normális,de a viszketés nem. Lehet,hogy fertőzés,de például allergia is okozhatja. Emiatt kéne elmenned orvoshoz.
2014. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is a viszketés miatt mondtam, hogy jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2014. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a peteérés környékén van / a menzesr első napjától számított 12-14 nap tájékán/ és ilyen tojásfehérje állagú, kissé nyúlós akkor ez normális.
2014. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mestruálsz már egyátalán?
2014. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as és 6-os válaszoló!

Nyilván sokan tisztában vagyunk azzal, hogy a fehér folyás teljesen természetes dolog. Senki nem is ez miatt ajánlott orvost, hanem a viszketés miatt. Ami nem jár együtt fehér folyással, csak akkor, ha fertőzés, allergia vagy irritáció jelentkezik. Éppen ezért, hogy tisztázódva legyen, hogy miért van ez, ezért kell orvoshoz menni!

2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a viszketés sem mindig van hanem 1-2 naponta néha de akkor nagyon, és majdnem megőrülök.
2014. jan. 3. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Megint a 2. vagyok. Látod, most írtad, hogy nagyon érzed a viszketést. Ezért kell orvoshoz menni. Neked nem jobb ha egy szakember mond biztosat, mint ismeretlen internetes fórumozók látatlanban találgatnak?
2014. jan. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!