Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annak lehet súlyos maradandó...

Annak lehet súlyos maradandó következménye, ha kevés folyadékot iszok?

Figyelt kérdés

napi fél liter folyadékot iszok..

nem vagyok szomjas ezért nem iszok..



2013. jan. 24. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Szomjas vagy csak nem érzed. Igen van.

A veséd nem működik rendesen ezért vizet fog elvonni a májtól , ennek következtében a máj nem működik rendesen és elvon mástól, a funkciók nem működnek rendesen, fázol mert a hőháztartásod nem jó nem beszélve a szép lassú kiszáradástól és immungyengeségről majd a folyamatos betegségről.

2013. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáltál már viz nélkül mosogatni? A veséd most ezt próbálja...

Vérnyomás növekedés,véred besűrűsödik,plakkot alkot az èrfalon,majd szépen eltömíti azt és neked reszeltek.persze ez nem holnap után lesz,de ha jól csinálod 3-4 éven belül összehozhatsz egy szélütést vagy szívinfarktust.

2013. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
májammal volt már gond..:| és eléggé fázos is vagyok és könnyen betegszem erre szerintem az is rátesz h 170centi vagyok és 49kg..nemde?:\
2013. jan. 24. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem félsz a haláltól? lassan kellene. Nem rosszindulat, tény, de ha nem szeretsz élni akkor nincs gond.
2013. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok énis de nem értem ezeket a válaszokat. mi az hogy fázni fogsz meg ilyesmi?XD én is általában napi fél litert iszok ha esetleg van itthon leves akkor megvan talán a liter is. kifejezetten jól bírom a hideged még semmi gondom nem volt a májammal és semmi mással sem. beteg is nagyon ritkán vagyok. sőt.. szóval nem értem ezeket az összefüggéseket. bocsi az offért de kíváncsivá tett.
2013. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképpen reagál a szervezete. Van akinél nagyon hamar kialakulnak a mellékhatások és van akinél 20-30 év is eltelik, amíg valami kellemetlen tünetet okoz.
2013. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 00:01


tudod, a drogos és az alkoholista sem érzi 20 évesen, hogy valami gondja lenne, sőt, az se akit análisan elégítenek ki, de majd 10-20 év múlva mikor az agya egy szivacs a mája tropa és nem tudja tartani a seggét és befosik akkor majd gondolkodik , hogy na vajon ez miért.


A víz lételem, próbálj mosni víz nélkül, te vagy a mosógép megvan a mosópor mint kaja, bent van a szennyes és? Víz nélkül nem megy.

Mivel nincs víz a szervezetben a vér besűrűsödik , a vérkeringés lelassul nem jut el a végtagokba az oxigén illetve a többi dolog ezáltal igen, fázni fog, mivel felborul a hőháztartás is. Csak egy kis biológia ami mint írták, kinél előbb kinél később jön ki.

2013. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
így már érthetőbb egy fokkal. tudom hogy lételem a víz, tisztában vagyok vele. de attól még nem tudok sokat inni belőle. egyszerűen nem érzem hogy kellene. nyáron sem iszom túlzottan sokat. értem én hogy ez 10-20 év múlva kijöhet dehát akkor sem tudok mit tenni. sokszor az evéssel is így vagyok.
2013. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöma válaszookat:D már napi 1-1.5litert megiszok..:)


öhm nem félek a haláltol nem akarok meghalni...;) de köösz a kérdést sztem ez a válasz nem ide valo volt..ha anorelsziás lennék megértem...de így ítélkezni..:)

2013. jan. 27. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ítélkezés, van akinek csak így lehet felnyitni a szemét, a víz nem ivásától meg amúgy sem leszel anorexiás, bújd még kicsit a könyveket :)
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!