Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak 2 naposak (eddigi)...

Csak 2 naposak (eddigi) menstruációim, normális ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, novemberben jött meg először. Hallottam, hogy mikor először jön meg, megesik, hogy szabálytalan lesz, meg még az is megeshet, hogy fél évig nem lesz semmi. Igazából arra számitottam én is, mivel elég vézna vagyok, s voltak mentális problémáim is. De ellenkezőleg egy teljes hónapon belül meg is jött, de mint az első alkalommal, most is csak " napig tartott. Egy hónapra (vagyis pár napja) jött újra, de megint csak 2 napos volt. Normális? A barátnőim azt mondják, hogy ez lehetetlen,nem tarthat csak " napig. Szerintetek?

2014. jan. 3. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én 36 éves vagyok, 13 éves korom óta menstruálok, és soha nem volt 3 napnál hosszabb, inkább csak 2 :)
2014. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond,nyugi!
2014. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátnőid rosszul tudják. Az első pár alkalommal, meg még két évig bármi előfordulhat, nem kell meglepődni. Nekem elsőre egy barna folt volt, nem tartott semeddig. A második-harmadik 4-4 napos volt, 12 nap különbséggel. Aztán utána már elég rendszeres volt. De ez csak az én sztorim.

Neked most két napos, lehet, hogy ilyen is marad. Legalább nem kell annyi betétet-tampont elhasználni, nagyon pénztárca-barát ;)

2014. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora mázlista vagy, első! Meg te is kérdező. Nekem 6 napos és az első 3-4 nap olyan, mintha rám zúdítanák a Niagarát. :(
2014. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első 2 évben bármi lehetséges.
2014. jan. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, akkor oké. Köszönöm mindenkinek a válaszát :)))))
2014. jan. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!