Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok mennyire normális ez?

Nők, lányok mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Sokat aggódom azon, hogy jól növök-e, illetve, hogy megfelelő a magasságom a koromhoz képest. 13 éves vagyok illetve mostmár mindjárt 14. Tehát normális-e, hogy 13 évesen 165 cm vagyok? A családban a legtöbben magasak. Inkább apukámra hasonlítok és hát ő sem alacsony. 40-41-es cípőt hordok, anyukám pedig azzal nyugtat hogy a magasságom még nem teljesen arányos a testemmel, ezért még nőni fogok. Ez így igaz? És megfelelő a magasságom a koromhoz képest?


13\L


2014. jan. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átlagnál kicsit magasabb vagy, de nem mondanám hogy kiugróan. De én azt mondom, inkább legyél magas, mint alacsony. Én még szívesen nőnék úgy 10 centit :) (168cm, felnőtt).
2014. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, ki akar 180 centi lenni nőként?

A férfiak imádják a kis nőket. Én most vagyok (28 évesen) 165 centi, már ezzel se vagyok kifejezetten kicsi, és egyszerűen imádom :)

2014. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok óriás lenni, de azért jó lenne elérni a 170-172 cmt.
2014. jan. 2. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
165 centi még felnőtt nőknek is tökéletes, nemhogy egy 13 éves lánynak!
2014. jan. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!