Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tippeket tudtok adni a...

Milyen tippeket tudtok adni a pirosbetűs napokra?

Figyelt kérdés

Suliba járok, és mikor megvan, akkor minden vagy minden második szünetben cserélem a betétet, de még így is van, hogy néha látszik a seggemen a gatyámon a vérfolt.:S És ez nagyon gáz.:'( Már kitaláltam, hogy harisnyát, vagy még egy bugyit veszek a bugyim fölé, így több idő kell neki az átázáshoz, és mindig bő gatyát veszek fel, mert ezzel is csökkentem az esélyét, hogy látszódjon kívülről+annak a gatyámnak nagyok a zsebei, így benne tudom tartani a betétet, míg elmegyek a wc-ig. Sajnos még ezekket a kis praktikákkal is van, hogy átázik. Létszi segítsetek!!!

16/L


2009. nov. 29. 12:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

használj tampont:)

szerintem vagyis számomra megbízhatóbb és higiénikusabb:)

énis betéttel kezdtem...egyszer átáztam és akkor kezdtem el használni tampont.Amúgy énis úgy voltam vele hogy nem mertem tampont használni de egyszer felraktam és sokkal jobb volt mint a betét...mintha nemis lenne ott semmi:)

amúgy nem tudom mert azt nem írtad...de nem lehet hogy azért ázol át mert túl kicsi betétet raksz be?:S:S

amúgy velem is van olyan hogy minden második szünetben járok ki tampont cserélni:S:S

16/L bocsi ha hosszúra sikeredett

2009. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19:38 ezt hogy csinálod? Szerintem ezt a technikát sokan szívesen elsajátítanák :) De tényleg, hogy lehet a menstruációt visszatartani? Ilyet még nem hallottam...én ugyan szorongathatnám akárhogyan, az utat találna magának.
2009. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek válasz:

Pedig pofonegyszerű :D Emlékezz vissza arra, mikor nagyon de nagyon kell pisilned. Oké, ez a módszer sem csodaszer, nekem is utat tőr magának járás közben, de pár másodpercnyi időt nyerhetsz vele, amíg sikerül kikecmeregni a vécére szerencsésebb esetben:D

2009. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!