Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz a nőgyógyásznál?

Mi lesz a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Éves vizsgálatra megyek és mivel anyukám nőgyógyásza férfi ezért muszáj hozzá mennem. Nagyon szégyenlős vagyok . Mire számíthatok? Légyszi csak normális vállaszokat.
2014. jan. 4. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi sem muszáj... ha te nem akarsz pasihoz menni, keress egy hölgyet, de amúgy a nőgyógyászok többsége pasi...
2014. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kínos lesz, ezt az érzést nem lehet levetkőzni.

Előtte felveszi az anamnézised. Tudnod kell mióta menstruálsz, hány napos a ciklusod, minden rendben van-e.

Megkéri, hogy a paraván mögött vetkőzz le derék alatt. Én szoknyában mentem, mert azt tanácsolták, abban legalább a székig elmehetsz felöltözve, és a széknél felhúzod.

Most jön a kínos rész. Egy idegen ember előtt szét kell tenned a lábad, hát igen. Ő elkezd benned matatni. Nekem egyáltalán nem fájt, nem is volt kellemetlen, bár én nem is voltam szűz már. Matat, tesz-vesz és kész, felöltözhetsz. Utána még elmondja amit akar.

2014. jan. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Én legelőször mikor voltam, bementem, aztán beküldött a vetkőzőbe. Kimentem, először kínosan éreztem magam, ahogy ott álltam. De poénos nagyszájú lány révén, megkérdeztem, hogy üljek fel vagy intézhetjük állva is, mert én csak gyógyszert iratni mentem.

Mondta, hogy üljek be a székbe és kicsit csússzak le, na hát akkor a lábtartóval poénkodtam. A végére már sírva röhögött a faszi, meg ő is beszólogatott, pedig már idősebb doki volt.

Mondjuk azért kicsit haragudtam rá, mikor elmentem öltözni a tag lazán rámnyitott, hogy akkor had nézze a melleim. Vagy 10 percig tapogatott, elhiszem hogy jó fogdozni a 80/DD-s melleket, de kezdett bizar lenni.

Sajnos többet nem találkozok vele, mert nem mentem el a vérvételre :D (attól félek a világon a legjobban, na meg a pillangóktól, de az más téma :P)

2014. jan. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?szűz vagy még?


Van ahol nincs külön vetkőző,nem muszály az anyukád orvosához menned,ha fontos vagy anyukádnak akkor mond meg neki szépen hogy te női orvoshoz szeretnél inkább menni.A másik fikszálj le mindent az anyukáddal,ha ő kísérne el,hogy szépen várjon meg a vároba,ne hogy bemenjen,mert vannak anyukák akik képesek a vizsgálat alatt is ott intézkedni,fontoskodni.Azért tudod ki szeretne az anyja előtt terpeszteni.


Szóval nem tudni hogy van e külön vetkőző,vagy nincs,ha van vektőző akkor oda kell bemenned és alulról levetkőzni,.Egy fontos dolog vagy szoknyába vagy hosszú pulóverba menjél ami takarja azért a fenekedet is,mmert ha van vetkőző akkor egyből vetkőzni kell és így az orvos elé menned és beszélgetni vele kicsit a vizsgálat előtt.De nyugodtan ha akarod hagyd fennt a bugyidat is,mert nem fog érte szólni,elég ha majd vizsgálat előtt gyorsan leveszed.Aztán az orvoshoz mész,ő ott beszélget veled,hogy van konkrét oka hogy jöttél,mikor jött meg a mensid,hogyan szokott megjönni,ha szűz vagy akkor mond meg majd neki mert óvatosabb lesz és arról is beszélj hogy most vagy nála előszőr vizsgálaton.


utána a vizsgáló ágyhoz kell menned,oda felfeküdnöd,a lábaidat a lábtartóra tenni és kicsit lecsúszni.Aztán előbb kézzel vizsgál meg az orvos.Előszőr szétnyitja a szeméremajakaidat és megnézi,meg a csiklódat is megnézheti,utána egy újját a hüvelyedbe teszi és a másik kezével közben a hasad nyomkodja,kitapogatja a méh fekvését.Utána elővesz egy fémeszközt,kacsát és óvatosan,lassan(ez elég hideg és feszülő érzést érezhetsz,ha fájna egyből szólj az orvosnak)behelyezi a hüvelyedbe azt szétnyitja és egy fülpiszkálóhoz hasonló eszközzel mintát vesz majd,ez furcsa érés kicsit.

Orvostől függően 6-10 perc a vizsgálat.


Lehet vizsgálat után ha alul felöltöztél megkér hogy húzd fel a felsődet mert a melled is meg akaja nézni,ezt sok orvos elhagyja.meg nem is kötelező megnézetned.


Majd írd le mikor mész?

Mi volt?



De nem muszály anyukád orvosához menned.

2014. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmentél orvoshoz már?
2014. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!