Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott zörögni a...

Nektek is szokott zörögni a betét a suli wc-ben?

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy ne zörögjön annnyira???

13/L



2014. jan. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy amikor kibontod, akkor zörög?

Engem nem zavar, nyilván más lányoknak is zörög, fiúk meg nem járnak a lány wc-be, lányok előtt meg nem ciki. De szerintem nem is figyelnek rá, nálunk mindig megy kint a beszélgetés, biztos nem arra figyelnek, hogy te mit csinálsz bent.

2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott..Pedig mindig betétet hazsnálok
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek zörög, amikor kibontja, nem kell szégyellni, más lányoknak is van menstruációjuk, amikor nekik is ugyanúgy zörög.
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, akkor nyisd ki otthon a betét csomagolását (úgy értem, ,,húzd ki" ,egyenesre), aztán hajtogasd vissza, tekerd bele egy zsepibe, hogy ne nyíljon szét. Aztán a wc-ben már csak le kell húznod a csomagolópapírról, nem ott kell kibontanod.
2014. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a ragasztócsík húzkodását mindenki hallani fogja. Amúgy meg a csomagolás nem játékból van ott, hanem hogy megőrizze a betét tisztaságát. Kérdező, ennek a félelmednek nincs oka, szedd össze magad és csörögj vele BÁTRAN :D
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerd meg a barátnődet ha elmondtad neki hogy te menstruàlsz es kerd meg mennyen ki a wcre veled es ha ott lenne valaki akkor meg dübörögjön hogy mìg kiszeded azt ne hallják es igy szoktam szünetbe mondom neki na düböröghetsz most es ha ott van valaki akkor álltalában az ajtó elé állunk es azon az ajtón dübörög veri az ajtót és nekün olyan király awc hogy nincs külön wc kabin vagy hogy mondjam hanem csak egy fal választel ami kb 2,5m es ezert van ez a dübörgés es még a budinál nincs is reteszelő hogy nehogy valaki rádnyisson en ezt ajánlom sztm tok bulis remélem segìtettem
2014. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,sokat seítettetek!!!!!!
2014. jan. 4. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, a világ legtermészetesebb dolga, hogy a lányok menstruálnak, betétet használnak, és annak van hangja, ha kibontod.
2014. jan. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!