Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hólyaghurut kezelhető...

A hólyaghurut kezelhető véglegesen?

Figyelt kérdés
Nemrég szeretkezés után felfázás szerű tüneteim voltak. Nem foglalkoztam vele, néhány nap múlva elmúlt. Aztán mikor újra szeretkeztem megint elójött és utána néztem, és rájöttem hogy hólyaghurut. Sok dolgot olvastam, de nem tudom mit tegyek. Olvastam, hogy akik orvosnál jártak, és antibiotikumot írtak fel nekik, nem segített. Olvastam néhány házi gyógymódot, amiről aztz írták, hogy hatásos. De gondolom nem jelent végleges megoldást. Szóval nem tudom, mit tegyek. Orvoshoz elmegyek, de megpróbálkozom a házi gyógymódokkla is, de nem tudom, hogy hozhat-e végleges megoldást.
2014. jan. 5. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos mindenképpen, de a partneredet is meg kellene vizsgáltatni, lehet, hogy Ő hozta. Lehet véglegesen kikezelni, de feltétele, hogy a partner ne zavarjon bele időnként. Nagyon jók a hólyaghurutra és vesetisztítóként ajánlott teák rendszeres fogyasztása.
2014. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szex után azonnal el kell menni pisilni! Emellett sok folyadék fogyasztása fontos. Orvoshoz azért kell menni, mert a hólyagfertőzés bakteriális, antibiotikum gyógyítja meg. Csak növénnyel nem biztos, hogy elmúlik. A gyógyszert célzottan kell adni az adott bacira, akkor hatékony. Ezt sok orvos elmulasztja.

Emellett a nők hamar fertőződnek, mert közel van a húgycsőhöz a végbél, ahonnét a coli baktériumok egy szex alatt simán átmennek. Szex nélkül is megjegyzem. Még tökéletes tisztálkodás mellett is. Ez hajlam kérdése.

Nekem 14 éves koromtól rendszeresen visszatér a hólyaghurutom, egyszer próbáltam meg gyógyszer nélkül, úgy belázasodtam, hogy majdnem befektettek a kórházba. Ha gyógyszer mellett iszol gyógyteát, az valóban sokat segít.

2014. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ginger Mama ***** válasza:

Èn is ezzel küzdök. Hiàba a tenyèsztès, a cèlzott (!!!) antibiotikum. Ha elfogy elöjön. Volt hogy fèl èvig kellett szednem. Semmi. Elöjött. Elötte folyton a torkom volt beteg, majd a gyonrom. Szòval lelki is, pàr ève ez van, ez a betegsèg nyomaszt.

Ha megleltem a tutit megírom. 😀

Ami en hiszek hogy segít: mozgàs, dièta, immunerösítès. Most kezdem, remèlem segit mert a bogyòk nem....

2018. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!