Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki milyen fajta betétet...

Ki milyen fajta betétet használ? Írjátok le külön a vastag betét márkáját, meg a tisztaságit is!

Figyelt kérdés

Egyébként,ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném! Mi annak a TISZTASÁGI betétnek a márkája,aminek a csomagolása kék színű? (nem az a csomagolás,ami a doboz és benne van az összes betét,hanem a kicsi csomagolás,amiből ki lehet szedni a betétet) Jó lenne ha tudnátok segíteni! Ebben is... De a fő kérdés : Ki milyen fajta betétet használ? Írjátok le külön a vastag betét márkáját,meg a tisztaságit is!

Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. jan. 6. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Naturella, mindkettő. Nekem sokkal jobban bejön, mint az Always, kényelmesebb.:)

A másik kérdésedre sajnos nem tudom a választ.

2014. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Always Platinum <3 :)


14/l

2014. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Always egészségügyi betétet ( amit menzeszkor használunk ) és Always Everyday tisztasági betétet használok, mert az utóbbit minden bugyiba be tudom tenni. :)
2014. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat. ♥ Még jöhetnek, nem harapok ám :3
2014. jan. 6. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyinek Alwayst (nem illatosított), tisztaságinak Jessát. Utóbbit azért mert: nem illatosított, természetes érzést nyújt, nem végeztek állatteszteket ott, ahol kifejlesztették és még árban is megfelelő. Sajnos az egészségügyi betétjük nem bizonyult megbízhatónak, és kényelmetlenebb is, mint az Always, különben abból is ezt a márkát használnám.
2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Always silk touch-othasználok és az elsö éjszaka always éjszakait, tisztaságit nem igen használok csak a mensi végén legfeljebb amikor kis maszat van még az azt hiszem Jessa márkájú, semmi különös sokat adnak olcsón.kb évente veszek egyszer.
2014. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Naturella sztm nagyon jo van vastak kozepes meg tisztasagis ami nagyon keves folyast bir el
2014. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ja es nem tudom hogy az melyik az a kek de megvan az alawaysnek van az ejszakai tan az kek sotet!
2014. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aha :) Méh jöhetnek válaszok. ♥
2014. jan. 7. 13:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Bár már éppen kiléptem a tinikorból, de én a Bella for teens-t használom egészségügyi betétnek, mert olcsó és szerintem jó is. Tisztaságinak meg ha sima bugyi van rajtam, akkor Naturella, ha tanga, akkor a 100 Ft-osban kapható Evy Lady-t, mert az árához képest (160 Ft/20 db) szerintem teljesen jó.
2014. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!