Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét? Abból...

Tampon vagy betét? Abból milyen fajta, mekkora?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mennyire erős a menstrációd? Nappalra vagy éjjelre? Iskolába, munkába, vagy esetleg sporthoz?

Más-más alkalomra más-más betét, illetve tampon kell.

Nem véletlenül árulnak millió fajtát.

2012. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Tampon: O.B.

Betét: Allways

Mindkettőt használom, mikor milyen kedvem van.

Általában itthon betét, ha elmegyek vhova, akkor tampon.

Méret meg attól függ, épp milyen erős a vérzésed.

3-4. nap környékén általában nagy tampont használok, utána normált, a végefelé minit.

Betétből végig a normált, az utolsó 1-2 napon pedig csak tisztasági betétet.

2012. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak betétet használok,a tampont nem használhatom és amúgy sem szeretem. Betétből: Libresse éjszakai [éjszakára és nappalra is] (nagyon erő s a vérzésem) középső napokra Libresse Super,majd átváltok Libresse Normal-ra. Tisztaságiból is Libresse. A mensesem amúgy 8-9 napos. (Teljesen normális,nőgyógyászom mondta.) 34/N
2012. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
11/L most van az elsö mensim.Kíváncsi vagyok! Természetesen betétet használok kivéve az elsö napot mert akkor cs egy mini tampon volt nálam de amikor hazaértem váltottam batétre.
2012. jan. 24. 18:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tampont használok (normal), a Naturella márkát. Tisztasági betétet naponta használok, Carefree flexiform.
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elég gyenge a vérzésem.
2012. jan. 24. 18:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért még várok válaszokat!
2012. jan. 24. 18:37
 8/16 anonim válasza:
100%

én először csak betétet, libresse vagy always volt a kedvenc, a naturellát nemrégen próbáltam a vékony nem jött be, de mindenképen szárnyasat használok, hogy ne csússzon el. később mikor elvesztettem a szüzességemet már mertem tampont is abból nekem az ob meg a naturella a jó.

11 évesen szerintem legyen elég a betét vagy inkább beszéld meg anyukáddal mit javasol.

2012. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
8as vagyok, a méretet illetően normált használtam. tamponból eleinte minit majd változott normálra.
2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

2. vagyok:

Ennyi idősen szerintem még inkább betétet használj.

Én is csak 18 éves korom körül kezdtem el tampont használni. Egészségesebb még ilyenkor a betét.

2012. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!