Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Ugye nem az amit...

Mi lehet ez? Ugye nem az amit sejtek

Figyelt kérdés

Több mint egy éve élek szexuális életet.

Eddig soha sem volt semmi ilyen jellegű problémám.

Viszont mióta 4 hónapja együtt vagyok a barátommal, szinte mindig vérzek aktus közben és nyomást érzek a méhemnél. A vérzés másnapig tart. Ujjazás közben is fáj és általában, akkor kezdődik a vérzés. Ez minden esetben utalhat méhszáj sebre? :/

El akarok menni nőgyógyászhoz, de csak január végére kaptam időpontot.


ui.: Fogamzásgátlót szedek szeptember óta, úgy olvastam attól is kialakulhat.


Előre is köszönöm az értelmes, segítőkész válaszokat!



2014. jan. 7. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony, lehet mehszajseb! Nekem is volt nem is kicsi! Műtöttek és utána jegelték is, mert kiújult! Addig menj, ameddig nem okoz a jelenleginél nagyobb bajt, hátha el lehet kerulni a mutetet! De reméljuk, nem mehszajsebed van!
2014. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazás közben nemigen érheti el a méhszájat. Az mindenesetre biztos, hogy valamilyen gyulladás. Méhszájsebe amúgy 10 nő közül 8-nak van vagy volt már valaha, úgyhogy attól különösebben nem kell parázni, de a gyulladást, ha van, kezelni kell, mert abból rosszabb dolgok is lehetnek.
2014. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos lehet méhszájseb. De még nem késő az az időpont. Én mikor legelőször mentem, akkor derült ki, hogy van. Addig azt hittem, hogy csak azért vérzek, mert erősen csináltuk. Nekem kétszer fagyasztották, de végül inkább megműtöttek.

De természetesen bármi más is lehet, de hogyha az akkor sem kell megijedni. De a nyomásérzés, és az aktus után egy ideig tartó vérzés miatt nekem az lenne a tippem.

2014. jan. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor még csak az első pár mondatot olvastam el,már méhszájsebre gondoltam. Nekem is volt, műtöttek,de szerencsére nem volt semmi kellemetlenség, altattak,de utána sem fájt amikor felébredtem!
2014. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!