Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztusban hagytam abba a...

Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, decemberben jött meg először, és most megint késik. Ugye nem lehet komoly?

Figyelt kérdés
Szeptembertől augusztusig nem volt menstruációm. Mielőtt megjött ugyanolyan tüneteim voltak, mint rendesen, csak sokkal hosszabb ideig, és 1 hetet késett is. December 19-én együtt voltunk a barátommal, védekeztünk óvszerrel, de a legelején egy-két behatolás erejéig még nem húzta fel. Most megint menstruáció előtti tüneteim vannak, fáj a petefészkem, olyan érzésem van sokszor, mintha megjönne, de mégsem. Fájtak a melleim is, viszont most a mellbimbóim is fájtak 1 napig, és néha sárga folt jelenik meg rajtuk, de nem fájnak, nem is jön belőlük semmi. Tegnap elkezdtem cickafark teát inni, remélem meghozza a várt eredményt, és végre megkönnyebbül a szervezetem, és én is. Szerintetek komoly lehet? Holnap veszek terhességi tesztet azért. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2014. jan. 3. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tette be h nem szedted a bogyót?! Akkor igenis van esély a babára!


Ha a teszt negatív, akkor a hormonváltozások miatt lehet, de készülj fel a "rossz" hírre.. Egyébként miért hagytad abba a gyógyszert?

2014. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyik fizioterápiás ismerősöm mondta, hogy teljesen tönkreteszi a szervezetet, és azért. De egyelőre jobban szenvedek a hiányától, mint attól, hogy szedtem. Egyébként anyum sosem látott még sárga foltokat mellbimbón, pedig 3 gyereke van. Hányingerem, nincs, és igazából semmi más,ami terhességre utalna.
2014. jan. 3. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!