Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a fehérfolyás? Mindenki...

Mi ez a fehérfolyás? Mindenki mást mondd. Most gyulladás jele vagy mindenkinek van csak nem mindegy mikor mennyi? Az állaga sem mindegy? Már összezavartak teljesen.

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyan kérdést is már hogy 12 éves lány és neki már megjött a fehérfolyásaa szűzen :O Mondom az mit ad.Hát el sem hittem.Most ez teljesen normális? Én nem emlékszem hogy mióta van de azt tudom hogy barátnőmnek már volt olyan 10évesen is.Ez normális lenne?

2014. jan. 8. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehér folyás, színtelen szagtalan folyás. Nem sok, épphogy a legvékonyabb tisztasági betéten sem látszik meg. Ez a normális. Ha változik az állaga, színe, vagy szaga lesz, akkor van probléma, amit kezelni kell.
2014. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nemi érés egyik jele. Igen, akár 10 éves kor előtt is kezdődhet.
2014. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!