Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjam meg suliban?

Hogy oldjam meg suliban?

Figyelt kérdés
Most jött meg elsőnek..kicsit későn, de megjött (16/L) és nem tudom hogy oldjam meg iskolában a cserélést, egyenlőre betétet használok, nem akarok még tampont, főleg hogy szűz vagyok, persze. És hogy rejtsem el, amikor kimegyek a WC-re? És hogyha majd tampont használok és véres lesz a kezem, és állnak kint, azt hogy csináljam? Előre is köszönöm!

2014. jan. 9. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg a suliba, h visszem magammal a táskámat amiben benne van a betét .
2014. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ELőző válaszoló vagyok, hordj magadnál babatörlőt! ( Nedves zsebkendőt!!! )
2014. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én vagy a táskámat viszem magammal vagy alapból jó nagy zsebbe van a nadrágomba hogy ki ne látszodjon am meg a tamponnál cserénél visszel magaddal 4-5 zsepit letörlöd a a kezeden a feltünő vért utána kezet mosol és cshő
2014. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnőidet! Vaagy ostálytársnőidet! Valamelyikük csak tud jó megoldást!:)
2014. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elöször en is feltem meg urissten most mi lesz,de en ugy szoktam h van egy kis oldal taskam abba bele rakom viszem magammal es ugy :DD 12/L
2014. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!