Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ártana ez a krém egy...

Nem ártana ez a krém egy 14-15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Avon tanácsadó vagyok, és van egy 14-15 éves lány, aki mindig rendel. Most éppen egy Solutions mellfeszesítő zselét akar rendelni. Mondtam neki, hogy tudtommal nem árthat az egészségének(hacsak esetleg nem vált ki allergiás reakciót). De szerintem lehet, hogy feszesebb mellei lesznek, de úgymond esztétikailag "kisebbnek" tűnnek. Helyes az elméletem, vagy nem?
2014. jan. 9. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az Avon termékek hetven százaléka tele van parabénekkel,mesterséges,kémiai anyagokkal,vegyületekkel,színezékkel,illatanyaggal.Ezek az anyagok a bőrünkre kenve,felszívódva hamarabb a vérbe jutnak mintha megennénk őket.-Allergiákat,rákos megbetegedés,endometriózist,ösztrogén dominenciát okozhatnak. Miért nem egy natúr kozmetikai céghez mégy tanácsadónak?
2014. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!