Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez az érzés?

Mitől lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
Kenem magam canesten krémmel odalet,mivel úgy érzem nincs minden rendben,viszont ha bekenem akkor mintha úgymond forróság töltene el,égne.

2014. jan. 4. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert be van gyulladva az a terület. Nem valószínű,hogy a Canesten krém elég lesz.
2014. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak csütörtökön rendel nőgyógyász.Az még elég messze van.Mit kellene tenni?
2014. jan. 4. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is benne van, hogy bakteriális fertőzésed van, nem pedig gombád. Akkor pedig irritálhatja a Canesten. Ha sokkal jobban ég a krémtől, akkor én nem kenném, megvárnám, hogy mit mond az orvos. Pontosan mit értesz azalatt, hogy nincs minden rendben? Mik a tünetek?
2014. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél Betatine kúpot a gyógyszertárban (csak, ha nem vagy jód érzékeny)! Használd egy hétig! Vény nélkül kapható!
2014. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi Betadine
2014. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez normális ennél a krémnél.Nekem hüvelygombám és gyulladásom szokott lenni,1-2x évente.A doki ilyenkor tablettát,hüvelykúpot és Canesten! krémet ír,bár volt hogy Candibene-vel helyettesítettem.A lényeg,hogy kell pár nap,míg hatni kezd.Mikor még nagyon gyulladásban van a terület,elég meleg-bizsergető érzést ad a krém,nem is mondanám kellemesnek.Ahogy javul,gyógyul az kezelt rész,egyre kevésbé van ez a dolog.Majd onnan szoktam tudni,hogy minden rendben,ha már nem érzek semmit ha bekenem vele :) 24l
2014. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!