Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan mondtátok el anyukát...

Ti hogyan mondtátok el anyukátoknak, apukátoknak, hogy nagylányok lettetek?

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdezem én már túlestem rajta szóval oltogatásokat nem kérek. Egyszerűen kiváncsi vagyok ki hogyan mondta el a nagy hírt:)

2014. jan. 11. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy :D anyám látta, hogy beáztattam a véres bugyimat :D
2014. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Én sehogy,és azóta sem esett róla egyetlen szó se itthon, pedig már 6 éve történt :(
2014. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felébredtem reggel, valami gyanúsat éreztem, megnéztem , és gondolkozás nélkül felkiáltottam, hogy: "Jajjj, véres a nadrágom!"
2014. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 intrepid ***** válasza:
100%
Semmi különös: anyu, beszélnünk kell: ezután még egy személyre kell venned betétet.
2014. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Felorditottam hogy vérzek!!!!
2014. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%
Reggel jott meg,apa volt itthon,de nem mondtam el neki. Betettwm egy betetet,elindultam suliba.mikoe hazajottem mondtam anyanak,o meg apanak. Egett a fejem:D
2014. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös,annyit mondtam anyukámnak,hogy megjött,és egyből adott betétet.
2014. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezt mondtam. Anya, megjött. És akkor adott egy betétet, aztán megmutatta, hogy kell kimosni a véres bugyit :D
2014. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi:) tényleg sajnálom akinek még nem esett szó erről...:(

Jöhetnek még válaszok.

2014. jan. 14. 16:44
 10/10 anonim válasza:
Hát én azért komolyabb voltam meg lazább... Reggel nagyba mentem a toalettre hogy elvégezzem a dolgom. Lenéztem aztán fel (mert nekünk a tükör szembe van a wcvel) vizsgáltam a bugyim stb(de amúgy nálam is volt egy fura érzés) aztán mondtam anyának szép nyugisan, hogy jöjjön be bejött elkezdett mosolyogni meg mondogatni hogy jajj de jó kicsim jajj de jó ( én meg tök kínosan éreztem magam mert nem csukta be az ajtót kilincsre ha mázlim van akkor a szomszédok nem hallották)😂😂
2022. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!