Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló szülők gyerekei!...

Egyedülálló szülők gyerekei! Ti örülnétek, ha anyukátoknak/apukátoknak lenne valakije?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk úgy alakult, hogy mind a kettőjüknek lett valakije, és én nagyon örülök ennek.
2013. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az ember társas lény. Akit szeretek, annak örülök, ha boldog. :)
2013. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2013. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én örültem mikor jött nevelőapám. Láttam, hogy anyum megnyugszik és megvéd minket :)
2013. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szimpor ***** válasza:
Ha azzal a valakivel kiegyensúlyozott és boldogabb életet tud élni akkor igen. Nálunk nem így lett. Az alkoholista anyám után lett egy alkoholista nevelőanyám...
2013. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sose örültem amikor anyukámnak volt valakije, most se örülök igazán, még úgyse, hogy a jelenlegi párjával már 2 éve együtt vannak. De nem szólok bele, mert nem az én dolgom. Ha anyámnak tetszik, boldog vele, akkor legyen vele boldog és kész. 16/L
2013. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés, persze, hogy örülök a boldogságának.
2013. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha ancikám összejött volna egy "értelmes" férfival.. Nekem nem volt jó, hogy én töltöttem be kb a férfi szerepét a családban.. és azt az űrt, amit egy társ okoz sajnos mindenki meg érzi.. Én túl hamar nőttem fel sok volt az olyan elvárás, ami nem az én posztom lett volna, de nem csinálta meg más nem volt rá más.. így a sulit is jóval idő előtt ott hagytam, mert az volt belém diktálva, hogy én vagyok a legnagyobb csak én tudok elmenni dolgozni.. :S Szóval minden szempontból jobb ha van valakije az elvált szülőnek. persze normális párra gondolok!
2013. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Orulnek mert mehetnek egyetemre..
2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

anyámnak és apámnak is voltak ilyen-olyan kapcsolatai. mindegyikkel jól kijöttünk, engem nem zavarna, ha anyának lenne valakije, de nem akar most senkit.


unokatesóm 18 éves létére viszont minden férfit elkerget az anyja mellől, mert nem bírja hogy lehet nála fontosabb ember is az anyja életében.

2013. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!