Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgytársaim! Van itt olyan,...

Hölgytársaim! Van itt olyan, aki 400mg-os barátcserje tablettát/kapszulát szed? (erős pms panaszok miatt)

Figyelt kérdés

Eddig a Premenssel próbálkoztam, de harmatgyenge. Az egyik ismerősöm rátalált a 400mg-os kiszerelésre, amióta azt szedi,minden panasza megszűnt. Megkérdeztem, hogy honnan rendelte, de azt az oldalt nem találom, valószínűleg rosszul emlékezett.

Viszont állítólag az OÉTI által nincs bevizsgálva (neten találtam,pl. apoteka.hu-n), ez kicsit elbizonytalanított. De mindenképpen meg akarom próbálni, mielőtt hormonokkal tömném magam.

Egyszóval, tudnátok (akár privátban, hogy ne minősüljön reklámnak) olyan linket mutatni, ahonnan ti rendelitek, és megbízható? Vagy akár csak a termék nevét.

(bp.-i vagyok)

Előre is köszönöm:)



2014. jan. 11. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!