Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje szedése mellet...

Barátcserje szedése mellet éreztetek erős mellfájdalmat?

Figyelt kérdés

Barátcserjét szedek, ez az első hónapom.

Nemvártig 4 napom van, de a melleim iszonyatosan fájnak éjszaka többször is megébredek a fájdalomtól.

Menszesz előtt általában szokott fájni, de ez a mostani teljesen más.

Volt hasonló tapasztalat?


2009. nov. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a barátcserjétől nem , ill nem tudom összekötni vele, nekem mindíg fáj peteéréstől mensiig.

DE általában PMS-re szokott jó lenni , tehát csökkentenie kellene a tüneteket.

Talán most ebben a hóban nem fáj annyira a cicim, mint szokott , pedig csak 15 napos kúrát csináltam most.

2009. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a múlt hónaptól kezdtem szedni, és nekem is felerősítette a mellfájdalmat. A dokim azt mondta előfordul, hogy az első hónapban felerősíti a tüneteket, és a jótékony hatása majd kb 2-3 hónap folyamatos szedés múlva lesz érezhető.
2009. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 hete szedem és nekem is nagyon fájnak,sokszor rá se birok feküdni,én is a barátcserjére gyanakszom,mert ennyire még nem fájtak.Szóval szerintem van némi köze hozzá?Késik is a menszeszem,csináltam tesztet,de negatív lett,pedig azt hittem teherbe estem,mert olyan más mellfájásom van most,de nem sajnos.Minden jót neked!
2009. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Úgy érzem én is, hogy a barátcserje okozza ezt a kellemetlen fájdalmat. Már gyanakodtam arra én is, hogy baba van a dologban, de eddig negatív a tesztem.

Remélem, hogy a következő hónapban már nem lesz ennyire kellemetlen, mert éjszaka alig bírok aludni.


Sok sikert kívánok Nektek!

2009. nov. 5. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!