Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász sima vizsgálattal...

A nőgyógyász sima vizsgálattal érzi azt, ha a párommal nem mindig volt orgazmusom?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt a nőgyógyászom egy sima vizsgálat után megjegyezte, hogy harcoljak ki magamnak több orgazmust, ne legyek olyan jó kislány (alapjában nem vagyok). Normális, hogy ilyet mondott? Már régen váltottam egyébként más okból.
2009. dec. 1. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a doki nem 100-as.

Nem vagyok nőgyógyász, de szerintem nem igazán érezheti, de mindegy.

Még, ha ilyet is gondolnék, akkor sem mondanám!

2009. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő segített volna, ha igényled...
2009. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor nem csak nekem volt furcsa a dolog, köszi.
2009. dec. 1. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sima, sem másmilyen vizsgálattal nem érzi, hogy milyen gyakran van orgazmusod. Nem normális! Jól tetted, hogy váltottál!!
2009. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a doki egyébként hosszú ideje nem vezethet le szülést sem, volt valami probléma a múltban, ami miatt eltiltották (ezt csak később tudtam meg).
2009. dec. 1. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Pffffff. ez elég vicces. Nekem akkor azt mondaná, hogy vegyek vissza a Párommal az orgazmusokból?!


Szerintem csak pina hiánya volt. Eleve semmi köze hozzá, és nem is tudom hogy "állapíthatja" meg. Mert közvetlenül orgazmus után lehet érezni, hogy megduzzad. Keress sürgősen más dokit!!!

2009. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már lassan 5 éve váltottam, a gyermekemet is másnál szültem, csak a napokban eszembe jutott ez az eset.
2009. dec. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!