Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha 28 évesen először...

Gáz ha 28 évesen először megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,még nem voltam nőgyógyásznál mert eddig nem volt olyan problémám,amivel el kellett volna mennem de most már úgy gondolom érdemes rendszeresen járni.Szerintetek nagyon gáz?
2014. jan. 13. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, bár azért bár lehet nem ártott volna pl egy rákszűrés. De jobb későn mint sosem.
2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közel 30 évesen illett volna már elmenni, még akkor is ha semmi probléma sincs..
2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen mentem először, és azt mondta a dokim, már épp itt volt az ideje. Már kellett volna rákszűrésre menned, de már úgyis mindegy :)
2014. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gáz vagy sem, jobb később, mint soha...
2014. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jobb későn mint soha, de ha rákérdez a doki hogy mikor voltál utoljára, akkor furcsán fog nézni hogy még sosem voltál... valószínűleg szóvá is teszi.

Bár nem feltétlenül kérdezi meg.

2014. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú vagy, akkor egyáltalán nem gáz:D
2014. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet, akkor a saját érdekedben el kellene menni évente legalább egyszer.
2014. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Ha szüz vagy akkor pláne nem gond, ha meg élsz nemi életet, akkor azért évente egyszer érdemes elmenned ellenőrzésre.

2014. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló.köszönöm megnyugtató válaszodat de nem volt késő...amúgy csak kíváncsi voltam milyen emberséges hozzáállással tudnak itt véleményt nyílvánítani de most be kell látnom nem érdemes itt időt pazarolni rá.meg egyébként az idei rákszűrésem p2 negatív.
2014. febr. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!