Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az ha egy nőnek...

Mitől lehet az ha egy nőnek vagy egy fiatal lánynak szőrszálak vannak az állán?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 21 éves lány és van néhány szőrszál az állán és nagyon zavarja,és nem tudja,hogy mitől nőhetet ki.Hormonproblémája van vagy szerintetek mitől lehet?

2014. jan. 13. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki is húzkodhatja. Nem nagy ügy.
2014. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szakállasodnak
2014. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kihuzgálgathatja,de a kihuzgálástól erősödni fog a szőrszál és nem lesz szép ha nőni fog.
2014. jan. 13. 18:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérem válaszoljatok a kérdésemre,ha tudjátok,hogy mitől nőhet szőrszál az állon,ha pedig nem tudjátok akkor ne írjatok hülyeségeket.
2014. jan. 13. 18:40
 5/6 anonim válasza:

szia!

hát tudod ez rengeteg nőnek van így ennek nincs oka csak csupán az hogy van akinek erőteljesebb és több a szőrzete.

erre szőrtelenítő krémet lehet venni

2014. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az okot itt nem valószínű,hogy meg tudják mondani.

Nekem eléggé sok szőr van az arcomon.A pajeszom is nagyon lenő,az állam is tele van erős sötét szőrszálakkal és bajuszom is van,ez utóbbit gyantáztatom,a többit csipeszelem napi szinten. Semmi hormonális problémám nincs,egyszerűen ilyen alkat vagyok,és ezért nekem máshol is nagyon szőrös.

2014. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!